Developerské centrum


MenuPopis developerských projektů

REZIDENCE ZÁBŘEH

Moderní bytový objekt ve tvaru písmene „E“ je výjimečný svým umístěním v těsné blízkosti Wolkerových Sadů, v malebné části města Zábřeh u rybníka Oborník a ramene řeky Moravská Sázava. Jde o třípodlažní budovu s celkem 74 byty, situovanou nedaleko samotného centra města. V rámci projektu vzniknou nové moderně a účelně řešené byty určené k prodeji do osobního vlastnictví. Díky své vnitřní rozmanitosti nabídne stavba výběr bytů všem věkovým kategoriím od singles, přes mladé páry, rodiny s dětmi až po seniory. Projekt disponuje standardně byty od nejmenších 1+kk až po byty 3+kk. Nicméně sloučením dvou sousedních bytů jsme schopni uspokojit i zájemce o větší bytové jednotky.
 

Podrobný popis

PROČ BYDLET V REZIDENCI ZÁBŘEH?

1 Nové bydlení pro všechny věkové kategorie

Rezidence Zábřeh je projekt, kde najdou nový domov tzv. singles, mladé páry, rodiny s dětmi…ale i senioři. Projekt nabízí byty o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk. Možnost spojení sousedních bytů.

2 Bydlení v bezprostřední blízkosti parku

Projekt Rezidence Zábřeh se nachází v těsné blízkosti krásného parku Wolkerovy Sady. Můžete bydlet vedle poklidné zelené oázy ideální pro relax, vybízející k posezení, procházkám či k dětským hrám.


03 Nové bydlení s prvky moderní architektury

Moderní architektura, velmi vkusně zvolený standard bydlení, výtah, nadstandardně široké domovní chodby, komfortní podlahové vytápění, praktické komory na jednotlivých patrech, ….to je jen zlomek pozitivních atributů projektu Rezidence Zábřeh.


4 Projekt s velmi dobrou dostupností do centra města

Rezidence Zábřeh je nové moderní bydlení v klidné části města a zároveň položené nedaleko samotného centra Zábřehu. Příjemnou procházkou se během pár minut dostanete přímo na náměstí Osvobození a jen o malý kousek vzdálenější náměstí 8. května či Masarykovo náměstí.


5 Projekt se silným realizačním zázemím

Rezidence Zábřeh je projekt, jehož investorem je firma NEORENT, a.s. Výstavbu provádí renomovaná Stavební firma Vymětal s.r.o. se sídlem v Litovli. Investor financuje celou výstavbu vlastními finančními prostředky bez nutnosti bankovních úvěrů. Marketing a prodej zajišťuje metr2 reality s.r.o. se sídlem v Olomouci.


6 Byty s terasami a dostatek parkovacích míst

Drtivá většina bytů v projektu má zastřešenou nebo nezastřešenou terasu. Zejména byty orientované na jihovýchod pak nabídnou pěkné výhledy na přilehlý park. V dnešní době je pak zvláště významným plusem projektu dostatečně velký počet parkovacích míst.

 

Financování nemovitosti

dispozice 1+kk, cena od 1.063.885,-Kč 

dispozice 2+kk, cena od 1.569.002,-Kč 

dispozice 3+kk, cena od 2.531.782,-Kč


Výše úvěru až 90 % hodnoty nemovitosti stanovené bankou

Splatnost 5 - 40 let

Fixace 3, 5, 7, 10 let

Sazby zvýhodněná úroková sazba

Poplatky snížené poplatky pro klienty projektu

Garance sazby 30 dnů


Hypoteční banky

   Spočítejte  si svou hypotéku

   Kompletní úrokové sazby

 

Kontakty

Pobočka Hypoteční banky     Pobočka ČSOB
Olomouc, Riegrova 12 Zábřeh, Žižkova  2309/33A 
Jan Průša, hypoteční specialista senior Alena Steinerová, klientský pracovník,
mobil: 739 249 997 mobil: 733 800 648, e-mail: alsteinerova@csob.cz
e-mail: prusa.jan@hypotecnibanka.cz Ing. Jiří Malec, ředitel pobočky,
              mobil: 733 800 625, e-mail jmalec@csob.cz
 

Dokumenty ke stažení

Základní dokumenty
 

nahoru


Logo HBLogo CSOBLogo ERASousedé.cz

© 2019 Hypoteční banka a.s.